Na skróty:

Dojazd z Warszawy Targówek

Warszawa-Targowek

Warszawa Targówek
(9 km)

Obszar dzielnicy dzieli się w naturalny sposób na cztery części. Znajdują się tu dwa osiedla o zabudowie wielorodzinnej: Bródno i Targówek Mieszkaniowy oraz osiedle Zacisze - Elsnerów z budownictwem jednorodzinnym i Targówek Przemysłowy, gdzie na znacznym obszarze znajdują się zakłady produkcyjne.

Na Targówku mieści się wiele Centrów Handlowych i dużych sklepów, m. in. IKEA, Decathlon, M1, Praktiker, Castorama, Saturn czy Domoteka.

Dodjazd z C.H. Targówek - Carrefour:

  • Z wiaduktu przy centrum handlowym zjedź na Trasę Toruńską (E67/8) w stronę centrum Warszawy. Ok. 200m dalej, po prawej stronie ujrzysz stację benzynową Neste 24. Skręć przy niej w prawo w ul. Ostródzką
  • Jedź prosto ul. Ostródzką, aż ta zmieni się w ul. Mochtyńską
  • Pozostań na ul. Mochtyńskiej aż do skrzyżowania z ul. Kobiałki (możesz skręcić tylko w lewo lub w prawo)
  • Skręć w lewo w ul. Kobiałki i pozostań na niej aż do skrzyżowania (ze światłami) z ul. Płochocińską (633)
  • Skręć w prawo w ul. Płochocińską (633) i jedź prosto. Na granicy miasta ul. Płochocińska przechodzi w ul. Jana Kazimierza.
  • Jedź prosto ul. Jana Kazimierza w kierunku Nieporętu. Po minięciu podwójnego ronda i przejechaniu 200m,dojedziesz na miejsce (po prawej stronie drogi).

Szanowni Państwo,

W dniu 31 maja 2014 Pensjonat Twins Bed&Brekafast zakończył swą działalność. Dziękujemy wszystkim naszym gościom za te wspólne lata.

Dom, w którym mieścił się pensjonat jest obecnie do wynajęcia. Budynek ma powierzchnię 360m2. W jego skład wchodzi 11 pokoi, 8 łazienek, Kuchnia, Jadalnia, Garaż, Taras z ogrodem
i pomieszczenia gospodarcze.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy na stronę www.pensjonat.waw.pl